Pavel Callta: O festivalu Slunovrat se dá napsat i písnička

Hvězda mladého talentovaného písničkáře Pavla Callty vylétla za poslední rok do nebe. Svým akustickým  vystoupením zahájí sobotní program na hlavní stagi festivalu Slunovrat. Jaké písně svému publiku zazpívá a proč bude jeho vystoupení světová premiéra?

Během pár let jste se svoji tvorbou dostal mezi výkvět českého písničkářství. Máte připraveno něco speciálního pro diváky festivalu Slunovrat?

Představíme s kapelou několik zbrusu nových písniček z nového připravovaného alba, takže to bude pro nějaké skladby taková de facto světová premiéra:).

Vaším vystoupení odstartuje sobotní program Slunovratu, co byste vzkázal návštěvníkům akce?

No hlavně, aby si to užili každým momentem. Budeme všichni u vzniku něčeho nového, takže se moc těším a ostatní určitě taky. 

Jaké táborákové písničky patří mezi vaše nejoblíbenější? Jaké české písničkáře ve volném čase posloucháte? Berete někde inspiraci?

Nejradši hraju a zpívám Anděla od Karla Kryla a Slavíky z Madridu. Ve volném čase poslouchám více zahraniční hudbu a inspiraci beru úplně ze všeho.. Třeba i z toho, že budu na festivalu Slunovrat, dá se o tom napsat písnička. Záleží na múze a rozpoložení nálady. Ale nasávám opravdu ze všeho.

Kontakty

Pořadatelé festivalu

Over The Top s.r.o.
Plaská 614/10
105 00, Praha 5 – Malá Strana

Ředitelka festivalu
Nikol Poselová
GSM: +420 608 555 318
e-mail: nikol@slunovratfest.cz

 

Produkce festivalu

e-mail: produkce@slunovratfest.cz

Barbora Jakšová
GSM: +420 739 019 120
e-mail: bara@slunovratfest.cz

 

Stánky a občerstvení

e-mail: stanky@slunovratfest.cz

 

Akreditace pro média

e-mail: akreditace@slunovrat.cz