Finále talentové soutěže

Do finále talentové soutěže postoupilo 6 soutěžících

V neděli  5. února 2017 vybrala odborná porota 6 účinkujících, kteří postoupili do finálového kola talentové soutěže hudebního festivalu Slunovrat. Po nerozhodném počtu hlasu se nakonec dohodli, že do finále postoupí 6 soutěžících.

Nově do poroty přibyl houslista a člen skupiny Čechomor, Karel Holas. Patronem soutěže a předsedou poroty se stal zpěvák a leader kapely Jelen, Jindra Polák. Dále soutěžící hodnotili také hudební dramaturg Country rádia, Pavel Bezouška, hudební dramaturg Jan Kurčík, hudební dramaturg Jaroslav Capanda hudební zpravodaj České tiskové agentury, Roman Jireš.

Porota rozhodla následovně:

Postupující:

The Lazy Bones - 27 bodů
Šouflšou - 25 bodů

Daniel  - 10 bodů
Quaoar - 10 bodů
Tamdoletma - 9 bodů
Tereza Jakobová - 9 bodů

Finalistům gratulujeme a rádi bychom všechny ostatní pozvali na slavnostní finálový večer, který proběhne 15.3. 2017 od 19 hodin v hudebním klubu Slušnej kanál, Ondříčkova 29, Praha 3 – Žižkov, kde každý zahraje tři písně ze svého repertoáru. Přítomná odborná porota vybere 3 účinkující, kteří si letos v červnu zahrají na hudebním festivalu Slunovrat. Na výherce kromě hraní na festivalu čeká také rádiový rozhovor,  zveřejnění vítězné písně v rádiu a další zajímavé ceny od partnerů festivalu. Vstupné na finále je ZDARMA.

 

Kontakty

Pořadatelé festivalu

Over The Top s.r.o.
Plaská 614/10
105 00, Praha 5 – Malá Strana

Ředitelka festivalu
Nikol Poselová
GSM: +420 608 555 318
e-mail: nikol@slunovratfest.cz

 

Produkce festivalu

e-mail: produkce@slunovratfest.cz

Barbora Jakšová
GSM: +420 739 019 120
e-mail: bara@slunovratfest.cz

 

Stánky a občerstvení

e-mail: stanky@slunovratfest.cz

 

Akreditace pro média

e-mail: akreditace@slunovrat.cz